navigate_before
navigate_next
arrow_back

IDENTYFIKACJA ‧ Libelta 27

Zakres prac
  • logo kamienicy oraz office design w zakresie systemu identyfikacji
termin
  • 2019 - 2020

Willa przy ul. Libelta 27 w Poznaniu to od 1894 roku synonim luksusu.

Wspaniała współpraca z inwestorem rozpoczęła się kilka lat temu od projektu logo. W roku 2019 prace nad identyfikacją nabrały tempa - willa odzyskała odrestaurowany wygląd dzięki pracowni Marii Jachalskiej.
Do tych prestiżowych wnętrz opracowaliśmy tablice identyfikacyjne, mapy lokalizacyjne, historyczne, akcydensy, gadżety oraz stronę www.

00

Luksusowa willa wymaga
szczególnej oprawy graficznej

Złote myśli potrzebują dobrej oprawy

Dokumentacja foto w realu

Strona www

Serwis internetowy łączący w sobie stylistykę retro z nowoczesnym systemem nawigacji. Interaktywne plany pomieszczeń z kartami lokali w postaci kart PDF do pobrania.
Mapka dojazdu z graficznymi punktorami okolicznych obiektów.

00
00

Kilka miłych słów

Szanowni Państwo,
Jest nam bardzo miło móc podzielić się z Wami naszą opinią na temat firmy DPI Studio Graficzne Piotr Derda. Niezmiernie rzadko bowiem, spotkać można połączenie tak wyrafinowanego talentu, profesjonalizmu oraz solidności na najwyższym poziomie. Współpraca nasza układała się w sposób niezwykle harmonijny. Proponowane rozwiązania zaskakiwały ich oryginalnością i ponadczasowością. Wszystkie powierzone przez nas zadania DPI Studio Graficzne zrealizowało ku naszemu najwyższemu zadowoleniu. Już dzisiaj cieszymy się na kontynuację współpracy i raz jeszcze dziękujemy.

Z pozdrowieniami BBM

326
ilośc grafik
549
ilość godzin
6
wizje lokalne