navigate_before
navigate_next
arrow_back

IDENTYFIKACJA ‧ Libelta 27

Zakres prac
  • Rozbudowany System Identyfikacji Wizualnej + strona www
termin
  • 2019 - 2020

Willa przy ul. Libelta 27 w Poznaniu to od 1894 roku synonim luksusu.

Wspaniała współpraca z inwestorem rozpoczęła się od projektu logo. W roku 2020 prace koncepcyjne i graficzne nabrały tempa - rozpoczął się wielomiesięczny proces tworzenia pełnej Identyfikacji . Do tych prestiżowych wnętrz opracowaliśmy m. in. tablice identyfikacyjne, mapy lokalizacyjne, historyczne, akcydensy, gadżety oraz stronę www.

Logo i proces jego powstawania

Celem projektu było stworzenie graficznej hybrydy dwóch światów: klasycystycznego i współczesnego. Przedwojenny, pieczołowicie odtworzony styl budowli miał w swojej prestiżowej i geometrycznej elegancji zaistnieć w dialogu z nowoczesnym, biznesowym językiem klasy Premium. Powstał więc Logotyp , który w formie geometrycznej harmonii sygnetu, będącego multiplikacją litery L oraz nowoczesnego kroju pisma – rozpoczął ten dialog.

00

Dokumentacja fotograficzna

Strona www

Serwis internetowy łączący w sobie stylistykę retro z nowoczesnym systemem nawigacji. Interaktywne plany pomieszczeń z kartami lokali w postaci kart PDF do pobrania.
Mapka dojazdu z graficznymi punktorami okolicznych obiektów.

00
00

Kilka miłych słów

Szanowni Państwo,
Jest nam bardzo miło móc podzielić się z Wami naszą opinią na temat firmy DPI Studio Graficzne Piotr Derda. Niezmiernie rzadko bowiem, spotkać można połączenie tak wyrafinowanego talentu, profesjonalizmu oraz solidności na najwyższym poziomie. Współpraca nasza układała się w sposób niezwykle harmonijny. Proponowane rozwiązania zaskakiwały ich oryginalnością i ponadczasowością. Wszystkie powierzone przez nas zadania DPI Studio Graficzne zrealizowało ku naszemu najwyższemu zadowoleniu. Już dzisiaj cieszymy się na kontynuację współpracy i raz jeszcze dziękujemy.

Z pozdrowieniami BBM

326
ilośc grafik
549
ilość godzin
6
wizje lokalne