navigate_before
navigate_next
arrow_back

Synerway

Rebranding
  • logo, księga znaku, teczka, wizytówki, papeteria mail, listownik, szablon umów
Termin
  • 10-12 2019

Partnerstwo i zaufanie

Nasz wieloletni partner biznesowy w zakresie pozycjonowania stron i marketingu internetowego zlecił nam odpowiedzialne zadanie odnowienia swojego graficznego wizerunku.
W efekcie prac powstał dynamiczny i mocny przekaz podkreślający nazwę i specyfikę branży, w której działa Synerway.

001
KONCEPCJA
  • Punktem wyjścia do graficznych motywów w napisie SYNERWAY było kilka czynników:
  • 1. Punktor „V” jako postulaty/oczekiwania klienta
  • 2. Strzałka w górę (Synerway) jako realizacja progresywna celów
  • 3. Oba elementy jako graficzne przedstawienie pozycjonowania – góra/ dół​

Wizytówki

business cards

projekt wizytówek rebranding
002
KOLORY
  • Niebieski – nawiązanie do wcześniejszego koloru.
  • Magenta – działanie, mocny impuls, progres.

Akcydensy

Kompleksowy rebranding dotyczył używanych w firmie Synerway druków i plików elektronicznych typu: listownik, umowy oraz papeteria mail.

00

Dlaczego wybraliśmy DpiStudio do stworzenia komunikacji wizerunku Synerway?

Zdecydowaliśmy się na DpiStudio przede wszystkim z powodu twórcy brandu, czyli Piotra Derdy. Firm z tej branży jest na rynku mnóstwo, o czym jako Agencja SEM wiemy najlepiej. Jednak to Piotr od razu zrozumiał nasze indywidualne potrzeby biznesowe i przygotował propozycję skrojoną dla naszej działalności.

Mimo że powinno być to oczywiste, jedynie DpiStudio wykonało research w naszym sektorze – później wiedzę tę skonfrontowaliśmy z naszym know-how. Poza tym DpiStudio postawiło główny nacisk na zrozumienie sposobu myślenia naszych klientów, a szczególnie osób decyzyjnych tych firm.

Jaki był cel? Wizerunek może zbudować każdy, ale tylko Piotr zaproponował kreację wizerunku sfokusowaną i zoptymalizowaną pod pozyskiwanie leadów. Efektem prac jest całkowicie nowa, świeża komunikacja wizualna – od projektu logotypu, CI, przez materiały DTP, aż do montażu serwisu internetowego. Cel został zrealizowany w 100%, dzięki czemu nasz nowy design wyróżnia się na tle naszej konkurencji. Cała ideologia przekazana w nowej komunikacji ma potwierdzenie w funkcjonowaniu naszego biznesu.

DpiStudio wykonało dla nas szereg projektów związanych z promocją i identyfikacją firmy wśród klientów – firma dołożyła wszelkich starań, aby sprostać naszym oczekiwaniom. Otwartość, zaangażowanie, kreatywność i profesjonalne podejście dało świetny efekt. Od momentu wdrożenia nowej strony zauważyliśmy pozytywną zmianę w odbiorze naszej firmy przez Klientów.

Zainteresowanym wykonaniem profesjonalnej i kompleksowej usługi stworzenia strony internetowej i komunikacji wizerunku oraz kreatywną współpracą na wysokim poziomie polecamy DpiStudio.

SYNERWAY TEAM

Wizja office design

25
Ilość projektów
64
ilość godzin